Tehran
Berlin
×

توجه

There is no category chosen or category doesn't contain any items

نشست تجاری شرکت های دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات (IT)

 

 

نشست تجاری شرکت های دانش بنیان حوزه IT توسط مرکز همکاری های اقتصادی ایران و اروپا (IEBC) و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در تاریخ 25 و 26 تیرماه (16-17 جولای ۲۰۱۸) در برلین - آلمان برگزار شد.

هدف از برگزاری این نشست معرفی شرکت های دانش بنیان، معرفی ظرفیت ها و فرصتهای سرمایه گذاری و همکاری در بخشهای مختلف حوزه فناوری اطلاعات در ایران و فراهم نمودن زمینه های لازم برای توسعه اقتصادی و تجاری کشور از طریق همکاری شرکتهای ایرانی و اروپایی، جذب سرمایه گذاران و موسسات مالی بین المللی و انتقال فناوریهای پیشرفته در این زمینه بود.

برنامه های نشست:

این نشست با حضور گسترده شرکتهای ایرانی و اروپایی در ساعت ۹ روز 25 تیرماه و با سخنرانی مقامات ایرانی و آلمانی آغاز گردید.

معرفی شرکتها

در ادامه نشست که در دفتر مرکز همکاریهای اقتصادی ایران و اروپا در برلین برگزار شد، فرصت 3 دقیقه ای در اختیار شرکتها قرار داده شد تا شرکت خود و محصولات و خدمات قابل ارائه را معرفی نمایند. طی این معرفی نمایندگان شرکتها همچنین درخصوص اهداف خود برای حضور در نشست، زمینه های موردعلاقه برای همکاری با شرکتهای آلمانی توضیحاتی ارائه دادند. تعدادی از شرکتها از وبسایت ، فایل پی دی اف و تیزر به این منظور استفاده کردند.

پس از این بخش و آشنایی شرکت کنندگان با شرکت های موردنظر، مذاکرات رودرو آغاز شد.

 مذاکرات B2B

در ادامه و طی جلسات B2B در بعداز ظهر روز 25 تیر و صبح روز 26 تیر شرکت کنندگان در خصوص توسعه همکاریهای مشترک بحث و تبادل نظر نمودند.

بازدید های تجاری

در بعد از ظهر روز دوم نشست نمایندگان شرکت های دانش بنیان ایرانی از پارک فناوری برلین (Adlershof) و سپس شتابدهندهAxel Springer Plug & Play  بازدید نمودند.>

در ابتدا شرکت کنندگان ایرانی از پارک فناوری برلین (Adlershof) بازدید کردند. لیدر این بازدید طی 45 دقیقه پارک علم و فناوری و کلیه امکانات، فضاها، بخش ها و ساختمانهای پارک را به شرکت کنندگان نشست توضیح داده و فرصتهای موجود برای شرکتهای دانش بنیان را مشخص کردند. ایشان همچنین در حین توضیحات به سوالات حاضران نیز درخصوص امکانات پارک و فرصت های جذب سرمایه نیز پاسخ می دادند.

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، روبروی پارک ملت، برج ملت، طبقه 8، واحد 2
تلفن: 22049014 - 22049024
فکس: 22044769
ایمیل: tehran(@)iebcenter.eu

برلین

Address: 3rd Floor, Kronenstr. 1, 10117 Berlin – Germany
Tel: +49 30 80492100 , +49 30 80492101
Fax: +49 30 80492102
Email: berlin(@)iebcenter.eu